Szanowni Państwo,

w związku z bardzo wieloma zmianami w obszarze monitorowania i raportowania w IV okresie EU ETS oraz ze względu na zbliżający się okres weryfikacji raportów rocznych i raportów w zakresie poziomów działalności zapraszamy na specjalistyczne szkolenie on-line:

"Zmiany w IV okresie systemu EU ETS  i nowy raport w zakresie poziomów działalności. Zmiany w zakresie Rekompensat dla Sektorów Energochłonnych" ​​
 

Podczas szkolenia omówimy m.in. nowy arkusz raportu w zakresie poziomów działalności oraz nowe procedury związane z weryfikacją raportów. Prowadzący odniosą się także do praktycznych aspektów związanych z weryfikacją raportów w obecnej sytuacji epidemiologicznej.

Podczas szkolenia przedstawione zostaną również szczegółowo zasady przyznawania REKOMPENSAT DLA SEKTORÓW ENERGOCHŁONNYCH. Omówimy także zmiany w systemie przyznawania rekompensat po 2021 roku. 

Spotkanie odbędzie się 1.02.2021 r. poprowadzą 

  • Wiktor Krawczyk, audytor wiodący systemu EU ETS, GHG Professional

  • Bartosz Biegaj, audytor wiodący systemu EU ETS, GHG Professional

  • Wojciech Czajkowski, ACT Financial Solutions

  • Grzegorz Pizoń, ekspert z zakresu prawa energetycznego, ochrony środowiska oraz pomocy publicznej

 Prelegenci omówią m.in. następujące zagadnienia:

  • Nowy raport w zakresie poziomów działalnosci - część praktyczna z wykorzystaniem arkusza

  • Zmiana zakresu weryfikacji za rok 2020

  • Klasyfikacja produkcji 

  • Nowe zasady dotyczące korekty przydziału uprawnień

  • Zasady przyznawania Rekompensat dla sektorów energochłonnych

  • Zmiany w systemie rekompensat po 2021 roku

 

 

Sprawy techniczno- organizacyjne

Koszt szkolenia to 870zł netto za jedną osobę (jedno stanowisko). Za drugą i każdą następną 770zł netto.! Cena na tydzień przed szkoleniem zwiększa się o 100zł netto.

Szkolenie odbędzie się na platformie ClickMeeting. Podczas spotkania oprócz transmisji głosu oraz obrazu prelegenta, na monitorze będzie wyświetlana prezentacja, którą również otrzymają Państwo w wersji elektronicznej. Będzie również dostępny czat na którym będą mogli Państwo zadawać pytania, wymieniać się spostrzeżeniami i uwagami. Dodatkowo przed i podczas szkolenia będą mogli Państwo wysłać pytania prowadzącemu drogą mailową. Na kilka dni przed szkoleniem będzie możliwość wzięcia udziału w krótkiej transmisji próbnej, podczas której będą Państwo mogli zapoznać się z platformą oraz przetestować jej wszystkie funkcjonalności z naszą pomocą. W sprawie dodatkowych pytań technicznych służymy pomocą pod numerem telefonu kom. 602 62 62 43

Prelegenci

Wiktor Krawczyk, Prezes Zarządu, Audytor wiodący EU ETS, GHG Professional Sp. z o.o

Bartosz Biegaj, Audytor wiodący EU ETS, GHG Professional Sp. z o.o

Wojciech Czajkowski, Emissions and Derivatives Trader, ACT Financial Solutions

Grzegorz Pizoń, prawnik, ekspert z zakresu prawa energetycznego