Szanowni Państwo, 

    

W najbliższym czasie ponad trzy tysiące firm rozpocznie działania związane ze sporządzaniem audytu energetycznego przedsiębiorstwa. Wynika to z obowiązku przeprowadzenia audytu energetycznego przez tzw. "duże firmy" raz na 4 lata. W zdecydowanej większości firm okres ten minie w ciągu najbliższych 12 miesięcy. 

    Z naszych obserwacji wynika, że "zostawienie na ostatnią chwilę" wypełnienia tego obowiązku wynikającego z ustawy o efektywności energetycznej  spowoduje znaczący wzrost kosztów wykonania audytu i przede wszystkim niepotrzebny stres wynikający z braku możliwości znalezienia dostępnego audytora.

Dlatego zachęcamy Państwa by wstępne rozmowy dotyczące audytu rozpocząć jak najwcześniej - nawet jeżeli termin "wygaśnięcia ważności" Państwa audytu mija za 10 czy 12 miesięcy. Oczywiście wcześniejsze rozpoczęcie prac nad audytem nie spowoduje tego, że złożymy go zbyt wcześnie - proponujemy by zrobić to zgodnie z przepisami tuż przed wygaśnięciem 4-letniego okresu. Oczywiście będzie on również przeprowadzony w taki sposób by był jak najbardziej aktualny.

    Krótko o nas: Jesteśmy firmą specjalizującą się w systemie wsparcia efektywności energetycznej od początku jego funkcjonowania w Polsce. Wykonujemy audyty energetyczne, audyty efektywności energetycznej i doradzamy w zakresie pozyskania wsparcia efektywności energetycznej. W 2016 i 2017 roku byliśmy jednym z wiodących audytorów na polskim rynku. Dzięki zaangażowaniu i wiedzy naszych doradców i audytorów zdecydowana większość naszych klientów, u których przeprowadziliśmy audyt energetyczny przedsiębiorstwa w tym okresie współpracuje z nami do dziś. Ze względu na to, że jesteśmy również firmą doradczą wspieramy naszych klientów w obszarze ciągle zmieniających się regulacji i warunków związanych z dostawami ciepła i energii elektrycznej.

 

Pomagamy również znacząco zmniejszyć koszty energii (nawet do 40%)  i pozyskać wsparcie związane z inwestycjami mającymi na celu zwiększyć efektywność energetyczną

Zapraszamy Państwa do kontaktu z Janem Gałeckim, kierownikiem ds. efektywności energetycznej. 

 

 

 

Kontakt:

Jan Gałecki

tel. 602 62 62 43

e-mail: produkty@dlaenergetyki.pl

pozostajemy do Państwa dyspozycji w przypadku pytań

Zespół DlaEnergetyki

 

Więcej informacji